Adler Blender AD 4078 Tabletop, 1700 W, Jar material Glass, Jar capacity 1.5 L, Ice crushing, Stainless steel
- TootjadAdler
- Mudel: AD 4078
- Saadavus: 5
-
56€
Adler Blender AD 4078 Tabletop, 1700 W, Jar material Glass, Jar capacity 1.5 L, Ice crushing, Stainless steel
| All | |
| Brutokaal | 5.50 kg |
| Eemaldatav nõu | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | 3 functions: smoothie, ice crush, pulse |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 325.00 mm |
| Gross height (mm) | 300.00 mm |
| Gross width (mm) | 250.00 mm |
| Impulssfunktsioon | Yes |
| Jääpurustamine | Yes |
| Kiiruste arv | 2 |
| Korpuse materjal | Stainless steel |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Materjal, kann(ud) | Glass |
| Materjal, nuga | Stainless steel |
| Muud funktsioonid | 3 programs: smoothie, ice crush, pulse. Overheat protection. |
| Netokaal | 4.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 700.00 g |
| Producer product family | Blender |
| Producer product name | AD 4078 |
| Suur kann | 1.5 L |
| Tare weight (kg) | 0.70 kg |
| Toote värv | Stainless steel |
| Tüüp | Tabletop |
| Võimsus | 1700 W |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: adler blender ad 4078 tabletop, 1700 w, jar material glass, jar capacity 15 l, ice crushing, stainless steel, ad 4078, adler, blenderid



