Adler Bluetooth Radio AD 1185 Display LCD, AUX in, White
- TootjadAdler
- Mudel: AD 1185
- Saadavus: 5
-
29€
Adler Bluetooth Radio AD 1185 Display LCD, AUX in, White
| All | |
| Alarmifunktsioon | No |
| AUX-sisend | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Bruto Sügavus (mm) | 205 mm |
| Brutokaal | 1.048 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 145 mm |
| Brutolaius (mm) | 155 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Eelseadistatud FM-jaamad | Yes |
| Ekraan | LCD |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 425 mm |
| Gross height master carton | 310 mm |
| Gross width master carton | 330 mm |
| Kogus pakendis | 8 pc(s) |
| Korduse funktsioon | No |
| Maht (m3) | 0.004607375 m |
| Muud funktsioonid | SD card playback USB playback MP3 player Micro USB charging 50 station memory preset |
| Net weight master carton | 8.384 kg |
| Netokaal | 0.718 kg |
| NFC features | No |
| Paber/Papp | 330.00 g |
| Palette Qty | 312 pc(s) |
| Producer product family | Bluetooth Radio |
| Producer product name | AD 1185 |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Taara kaal (kg) | 0.33 kg |
| Tare weight master carton | 0.739 kg |
| TI kaal (kg) | 0.03 kg |
| Toote värv | White |
| Type of battery | Accumulator |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: adler bluetooth radio ad 1185 display lcd, aux in, white, ad 1185, adler, mikro-muusikakeskused






