Adler | CD Boombox | AD 1181 | Speakers | USB connectivity
- TootjadAdler
- Mudel: AD 1181bs
- Saadavus: 3
-
40€
Adler | CD Boombox | AD 1181 | Speakers | USB connectivity
| All | |
| AUX-sisend | Yes |
| Bluetooth | No |
| CD-mängija | Yes |
| Ekraan | LCD |
| Embeeded battery | No |
| FM-raadio | Yes |
| Gross depth (mm) | 245.00 mm |
| Gross height (mm) | 145.00 mm |
| Gross weight | 1.24 kg |
| Gross width (mm) | 255.00 mm |
| Kõlarid | Yes |
| MP3 taasesitus | Yes |
| Muud funktsioonid | Equalizer: FLAT / CLASS / JAZZ / ROCK / POP |
| Net weight | 1.04 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 191 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 132.00 g |
| Plastic (No PET) | 68 g |
| Producer | Adler |
| Producer product family | CD Boombox |
| Producer product name | AD 1181 |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Toote värv | Black/Silver |
| USB ühilduvus | Yes |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | No |
Sildid: adler cd boombox ad 1181 speakers usb connectivity, ad 1181bs, adler, pleierid








