Adler Coffee grinder AD4446bs 150 W, Coffee beans capacity 75 g, Lid safety switch, Black
- TootjadAdler
- Mudel: AD 4446bs
- Saadavus: 5
-
19€
Adler Coffee grinder AD4446bs 150 W, Coffee beans capacity 75 g, Lid safety switch, Black
| All | |
| 360° pöörlev alus | No |
| Bruto Sügavus (mm) | 100.00 mm |
| Brutokaal | 0.837 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 210.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 100.00 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 320 mm |
| Gross height master carton | 440 mm |
| Gross width master carton | 220 mm |
| Impulssfunktsioon | No |
| Inner carton packing Qty | 12 pc(s) |
| Kaane ohulüliti | Yes |
| Kogus pakendis | 12 pc(s) |
| Kohviubade mahutavus | 75 g |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Muud funktsioonid | Fast On/Off Easy to fold cable |
| Net weight master carton | 10.044 kg |
| Netokaal | 0.747 kg |
| Paber/Papp | 90.00 g |
| Palette Qty | 660 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 4 g |
| Producer product family | Coffee grinder |
| Producer product name | AD4446bs |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.09 kg |
| Tare weight master carton | 0.527 kg |
| Toote värv | Black |
| Võimsus | 150 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: adler coffee grinder ad4446bs 150 w, coffee beans capacity 75 g, lid safety switch, black, ad 4446bs, adler, kohviveskid




