Adler Coffee Mill AD 4446ws 150 W, Coffee beans capacity 75 g, White
- TootjadAdler
- Mudel: AD 4446ws
- Saadavus: 5
-
19€
Adler Coffee Mill AD 4446ws 150 W, Coffee beans capacity 75 g, White
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 101 mm |
| Brutokaal | 0.84 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 213 mm |
| Brutolaius (mm) | 103 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 320 mm |
| Gross height master carton | 445 mm |
| Gross width master carton | 225 mm |
| Impulssfunktsioon | No |
| Inner carton packing Qty | 12 pc(s) |
| Kogus pakendis | 12 pc(s) |
| Kohviubade mahutavus | 75 g |
| Maht (m3) | 0.002215839 m |
| Muud funktsioonid | Safety lock Transparent lid Fast On/Off |
| Net weight master carton | 10.08 kg |
| Netokaal | 0.75 kg |
| Paber/Papp | 70.00 g |
| Palette Qty | 636 pc(s) |
| PET | 20.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 4 g |
| Producer product family | Coffee Mill |
| Producer product name | AD 4446ws |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.09 kg |
| Tare weight master carton | 0.545 kg |
| Toote värv | White |
| Võimsus | 150 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: adler coffee mill ad 4446ws 150 w, coffee beans capacity 75 g, white, ad 4446ws, adler, kohviveskid












