Adler Compressor Air Dehumidifier AD 7861 Power 280 W, Suitable for rooms up to 60 m , Water tank capacity 2 L, White
- TootjadAdler
- Mudel: AD 7861
- Saadavus: 3
-
103€
Adler Compressor Air Dehumidifier AD 7861 Power 280 W, Suitable for rooms up to 60 m³, Water tank capacity 2 L, White
| All | |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Bruto Sügavus (mm) | 530.00 mm |
| Brutokaal | 10.44 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 220.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 308.00 mm |
| Ekraani tüüp | LCD |
| Funktsioonid | Delayed start function, Self-Defrost function, Air cleaning function |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kaal | 9.5 g |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kõrgus | 48 cm |
| Laius | 27.6 cm |
| Maht (m3) | 0.04 m |
| Müratase | 42 dB |
| Muud funktsioonid | Ecological coolant R290 1-24 hours timer with delayed start function Working temperature range 5-35 C Adjusting the desired humidity 30-90% RH Full water tank indicated by light and sound signal |
| Netokaal | 9.50 kg |
| Õhuvool (suur kiirus) | 150 m /h |
| Paber/Papp | 795.00 g |
| PET | 70.00 g |
| Pinge | 220-240 V |
| Plastik (ilma PET-ita) | 145.00 g |
| Producer product family | Compressor Air Dehumidifier |
| Producer product name | AD 7861 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Sobib ruumidele suurusega kuni | 60 m |
| Sügavus | 18.5 cm |
| Taara kaal (kg) | 0.94 kg |
| Toitekaabli pikkus | 1.8 m |
| Toote värv | White |
| Veemahuti suurus | 2 L |
| Ventilaator | Yes |
| Võimsus | 280 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: adler compressor air dehumidifier ad 7861 power 280 w, suitable for rooms up to 60 m, water tank capacity 2 l, white, ad 7861, adler, ohukuivatid


