Adler Electric oven | AD 6025 | 35 L | 1500 W | Black
| All | |
| Ahju suurus | 35 L |
| Ahju tüüp | Electric |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Double-layer glass door |
| Funktsioonid | Convection function |
| Gross depth (mm) | 375.00 mm |
| Gross height (mm) | 433.00 mm |
| Gross weight | 11.49 kg |
| Gross width (mm) | 558.00 mm |
| Kontrolli tüüp | Mechanical |
| Küpsetusplaat | Yes |
| Net weight | 10.15 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 19 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1240.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Adler |
| Producer product family | Electric oven |
| Producer product name | AD 6025 |
| Rotisserie | Yes |
| Taimer | 60 min |
| Tare weight (kg) | 1.34 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Baking rack, Baking tray, Tray handle, Tray rotisserie, Rotisserie |
| Temperatuur | 90-230 C |
| Toote värv | Black |
| Võimsus | 1500 W |
| Volume (m3) | 0.09 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: adler electric oven ad 6025 35 l 1500 w black, ad 6025, adler, miniahjud


