Adler Hair Dryer AD 2265 1100 W, Number of temperature settings 2, Green
- TootjadAdler
- Mudel: AD 2265
- Saadavus: 2
-
15€
Adler Hair Dryer AD 2265 1100 W, Number of temperature settings 2, Green
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 110 mm |
| Brutokaal | 0.44 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 170.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 75 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Hajuti otsik | No |
| Ioonfunktsioon | No |
| Jaheda õhu funktsioon | Yes |
| Kaabli pikkus | 1.82 m |
| Kiiruste arv | 2 |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kokkupandav käepide | Yes |
| Koondusotsik | Yes |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Netokaal | 0.31 kg |
| Paber/Papp | 100.00 g |
| PET | 30.00 g |
| Producer product family | Hair Dryer |
| Producer product name | AD 2265 |
| Riputusaas | No |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.13 kg |
| Temperatuuriseadete arv | 2 |
| Toote värv | Green |
| Tüüp | Hair dryer |
| Võimsus | 1100 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: adler hair dryer ad 2265 1100 w, number of temperature settings 2, green, ad 2265, adler, foonid






