Adler Hob AD 6513 Number of burners/cooking zones 1, LCD Display, Black, Induction
- TootjadAdler
- Mudel: AD 6513
- Saadavus: 2
-
49€
Adler Hob AD 6513 Number of burners/cooking zones 1, LCD Display, Black, Induction
| All | |
| Brutokaal | 3.08 kg |
| Ekraan | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Fast cooking, Re-heat. |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 425.00 mm |
| Gross height (mm) | 85.00 mm |
| Gross width (mm) | 335.00 mm |
| Juhtimise paigutus | Fron |
| Kontrolli tüüp | LCD Display |
| Laius | 30 cm |
| Lapselukk | Yes |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Muud funktsioonid | Hotplate diameter 19 cm. |
| Netokaal | 2.75 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Panni tuvastus | Yes |
| Paper/Pasteboard | 330.00 g |
| Pealispinna tüüp | Glass |
| Pinge | 220-240 V |
| Pliidiraua tüüp | Induction |
| Põleti-/küpsetusalade arv | 1 |
| Producer product family | Hob |
| Producer product name | AD 6513 |
| Taimer | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.33 kg |
| Toote värv | Black |
| Võimsus | 2000 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
| Wok-põleti | No |
Sildid: adler hob ad 6513 number of burnerscooking zones 1, lcd display, black, induction, ad 6513, adler, lauapliidid




