Adler | Iron | AD 5030 | Steam Iron | 3000 W | Water tank capacity 310 ml | Continuous steam 20 g/min | Brown
- TootjadAdler
- Mudel: AD 5030
- Saadavus: 5
-
20€
Adler | Iron | AD 5030 | Steam Iron | 3000 W | Water tank capacity 310 ml | Continuous steam 20 g/min | Brown
| All | |
| Aurujoa funktsioon | No |
| Automaatne väljalülitus | No |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Self-clean |
| Gross depth (mm) | 305 mm |
| Gross depth master carton | 380 mm |
| Gross height (mm) | 150.00 mm |
| Gross height master carton | 315 mm |
| Gross weight | 1.34 kg |
| Gross width (mm) | 120.00 mm |
| Gross width master carton | 320 mm |
| Katlakivivastane süsteem | Yes |
| Net weight | 1.24 kg |
| Net weight master carton | 8.04 kg |
| Packing quantity | 6 pc(s) |
| Palette Qty | 270 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100 g |
| Pidev auruvoog | 20 g/min |
| Piserdusfunktsioon | Yes |
| Producer | Adler |
| Producer product family | Iron |
| Producer product name | AD 5030 |
| Talla tüüp | Ceramic |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Tare weight master carton | 0.651 kg |
| Tilkumisvastane funktsioon | Yes |
| Toote värv | Brown |
| Tüüp | Steam Iron |
| Veeanuma mahutavus | 310 ml |
| Veetaseme indikaator | Yes |
| Võimsus | 3000 W |
| Volume (m3) | 0.00549 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: adler iron ad 5030 steam iron 3000 w water tank capacity 310 ml continuous steam 20 gmin brown, ad 5030, adler, triikrauad

