Adler | Iron | AD 5032 | Steam Iron | 3000 W | Water tank capacity 350 ml | Continuous steam 45 g/min | Steam boost performance
- TootjadAdler
- Mudel: AD 5032
- Saadavus: 5
-
24€
Adler | Iron | AD 5032 | Steam Iron | 3000 W | Water tank capacity 350 ml | Continuous steam 45 g/min | Steam boost performance 80 g/min | Blue/Grey
| All | |
| Aurujoa funktsioon | Yes |
| Aurujoa võimekus | 80 g/min |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 130.00 mm |
| Gross height (mm) | 165.00 mm |
| Gross weight | 1.55 kg |
| Gross width (mm) | 310.00 mm |
| Juhtme pikkus | 1.5 m |
| Katlakivivastane süsteem | Yes |
| Net weight | 1.44 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 260 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 88 g |
| Pidev auruvoog | 45 g/min |
| Pinge | 220-240 V |
| Piserdusfunktsioon | Yes |
| Plastic (No PET) | 22 g |
| Producer | Adler |
| Producer product family | Iron |
| Producer product name | AD 5032 |
| Talla tüüp | Ceramic soleplate with pointed tip |
| Tare weight (kg) | 0.11 kg |
| Tilkumisvastane funktsioon | Yes |
| Toote värv | Blue/Grey |
| Tüüp | Steam Iron |
| Veeanuma mahutavus | 350 ml |
| Vertikaalse auru funktsioon | Yes |
| Võimsus | 3000 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: adler iron ad 5032 steam iron 3000 w water tank capacity 350 ml continuous steam 45 gmin steam boost performance, ad 5032, adler, triikrauad

