Adler Kettle AD 1203 Standard, Stainless steel, Stainless steel, 1630 W, 1 L, 360 rotational base
- TootjadAdler
- Mudel: AD 1203
- Saadavus: 5
-
18€
Adler Kettle AD 1203 Standard, Stainless steel, Stainless steel, 1630 W, 1 L, 360° rotational base
| All | |
| 360° pöörlev alus | Yes |
| AC-sisendpinge | 220-240 V |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Bruto Sügavus (mm) | 216 mm |
| Brutokaal | 0.97 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 205 mm |
| Brutolaius (mm) | 150 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 325 mm |
| Gross height master carton | 425 mm |
| Gross width master carton | 235 mm |
| Kaal | 866 g |
| Kogus pakendis | 4 pc(s) |
| Maht | 1 L |
| Maht (m3) | 0.006642 m |
| Materjal | Stainless steel |
| Muud funktsioonid | Concealed heating element, Big, bright water level indicator, Filter, Automatic switch off, Boil-dry protection, Compact baseplate with cord storage, Rotary base 360 degree, Modern, ergonomic design, Anti-calc filter |
| Net weight master carton | 3.88 kg |
| Netokaal | 0.746 kg |
| Paber/Papp | 224.00 g |
| Palette Qty | 212 pc(s) |
| Päritoluriik | China |
| Producer product family | Kettle |
| Producer product name | AD 1203 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.224 kg |
| Tare weight master carton | 0.552 kg |
| Toote värv | Stainless steel |
| Tüüp | Standard |
| Ülekuumenemise ja kuivaltkeetmise kaitse | Yes |
| Veetaseme indikaator | Yes |
| Võimsus | 1630 W |
| Voolu indikaatortuli | Yes |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: adler kettle ad 1203 standard, stainless steel, 1630 w, 1 l, 360 rotational base, ad 1203, adler, veekeetjad


