Adler Kettle | AD 1244 | Electric | 1850 W | 2.5 L | Plastic | 360 rotational base | Black
- TootjadAdler
- Mudel: AD 1244b
- Saadavus: 4
-
21€
Adler Kettle | AD 1244 | Electric | 1850 W | 2.5 L | Plastic | 360° rotational base | Black
| All | |
| 360° pöörlev alus | Yes |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 240.00 mm |
| Gross height (mm) | 180.00 mm |
| Gross weight | 1.16 kg |
| Gross width (mm) | 220.00 mm |
| Maht | 2.5 L |
| Materjal | Plastic |
| Muud funktsioonid | Anti-limescale filter - stops sediments and improves water quality Indicator light - indicates the device is operating |
| Net weight | 0.87 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 182 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 275.00 g |
| Plastic (No PET) | 15.00 g |
| Producer | Adler |
| Producer product family | Kettle |
| Producer product name | AD 1244 |
| Tare weight (kg) | 0.29 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Electric |
| Ülekuumenemise ja kuivaltkeetmise kaitse | Yes |
| Veetaseme indikaator | Yes |
| Võimsus | 1850 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: adler kettle ad 1244 electric 1850 w 25 l plastic 360 rotational base black, ad 1244b, adler, veekeetjad












