Adler Kettle AD 1247 NEW With electronic control, 1850 - 2200 W, 1.7 L, Stainless steel, glass, Stainless steel/Transparent, 360
- TootjadAdler
- Mudel: AD 1247
- Saadavus: 5
-
29€
Adler Kettle AD 1247 NEW With electronic control, 1850 - 2200 W, 1.7 L, Stainless steel, glass, Stainless steel/Transparent, 360° rotational base
| All | |
| 360° pöörlev alus | Yes |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Bruto Sügavus (mm) | 220 mm |
| Brutokaal | 1.393 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 245 mm |
| Brutolaius (mm) | 180 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1 pc(s) |
| Maht | 1.7 L |
| Maht (m3) | 0.009702 m |
| Materjal | Stainless steel, glass |
| Muud funktsioonid | Temperature control 60-100 C in the handle |
| Netokaal | 0.956 kg |
| Paber/Papp | 437 g |
| Palette Qty | 89 pc(s) |
| Producer product family | Kettle |
| Producer product name | AD 1247 NEW |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.437 kg |
| Toote värv | Stainless steel/Transparent |
| Tüüp | With electronic control |
| Ülekuumenemise ja kuivaltkeetmise kaitse | Yes |
| Veetaseme indikaator | Yes |
| Võimsus | 1850 - 2200 W |
| Voolu indikaatortuli | Yes |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: adler kettle ad 1247 new with electronic control, 1850 - 2200 w, 17 l, stainless steel, glass, stainless steeltransparent, 360, ad 1247, adler, veekeetjad








