Adler | Kettle | AD 1274 | Standard | 2200 W | 1.7 L | Plastic/Glass | 360 rotational base | Black/ transparent
- TootjadAdler
- Mudel: AD 1274 Black
- Saadavus: 1
-
16€
Adler | Kettle | AD 1274 | Standard | 2200 W | 1.7 L | Plastic/Glass | 360° rotational base | Black/ transparent
| All | |
| 360° pöörlev alus | Yes |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 210 mm |
| Gross depth master carton | 740 mm |
| Gross height (mm) | 235 mm |
| Gross height master carton | 490 mm |
| Gross weight | 1.213 kg |
| Gross width (mm) | 180.00 mm |
| Gross width master carton | 227 mm |
| Maht | 1.7 L |
| Materjal | Plastic/Glass |
| Net weight | 1.173 kg |
| Net weight master carton | 9.704 kg |
| Packing quantity | 8 pc(s) |
| Palette Qty | 168 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Producer | Adler |
| Producer product family | Kettle |
| Producer product name | AD 1274 |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Tare weight master carton | 1.399 kg |
| Toote värv | Black/ transparent |
| Tüüp | Standard |
| Veetaseme indikaator | Yes |
| Võimsus | 2200 W |
| Volume (m3) | 0.008883 m |
| Voolu indikaatortuli | Yes |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: adler kettle ad 1274 standard 2200 w 17 l plasticglass 360 rotational base black transparent, ad 1274 black, adler, veekeetjad








