Adler Kettle AD 1283G Standard 1100 W 1 L Plastic/Glass 360 rotational base Grey
- TootjadAdler
- Mudel: AD 1283G
- Saadavus: 4
-
20€
Adler Kettle AD 1283G Standard 1100 W 1 L Plastic/Glass 360° rotational base Grey
| All | |
| 360° pöörlev alus | Yes |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Brutokaal | 1.023 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 175 mm |
| Gross depth master carton | 430 mm |
| Gross height (mm) | 200 mm |
| Gross height master carton | 420 mm |
| Gross width (mm) | 207 mm |
| Gross width master carton | 370 mm |
| Maht | 1 L |
| Materjal | Plastic/Glass |
| Net weight master carton | 8.184 kg |
| Netokaal | 0.913 kg |
| Packing quantity | 8 pc(s) |
| Palette Qty | 200 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 110.00 g |
| Producer product family | Kettle |
| Producer product name | AD 1283G |
| Taara kaal (kg) | 0.11 kg |
| Tare weight master carton | 1.136 kg |
| Toote värv | Grey |
| Tüüp | Standard |
| Ülekuumenemise ja kuivaltkeetmise kaitse | Yes |
| Veetaseme indikaator | Yes |
| Võimsus | 1100 W |
| Volume (m3) | 0.007245 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Sildid: adler kettle ad 1283g standard 1100 w 1 l plasticglass 360 rotational base grey, ad 1283g, adler, veekeetjad

