Adler | Kettle | AD 1295b | Electric | 2200 W | 1.7 L | Stainless steel | 360 rotational base | Black
- TootjadAdler
- Mudel: AD 1295 black
- Saadavus: 3
-
32€
Adler | Kettle | AD 1295b | Electric | 2200 W | 1.7 L | Stainless steel | 360° rotational base | Black
| All | |
| 360° pöörlev alus | Yes |
| Ekraan | Yes |
| Ekraani tüüp | LCD |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 225 mm |
| Gross depth master carton | 565 mm |
| Gross height (mm) | 245 mm |
| Gross height master carton | 520 mm |
| Gross weight | 1.282 kg |
| Gross width (mm) | 180 mm |
| Gross width master carton | 255 mm |
| Maht | 1.7 L |
| Materjal | Stainless steel |
| Muud funktsioonid | Beep when starting and after boiling Anti-calc filter |
| Net weight | 0.752 kg |
| Net weight master carton | 7.692 kg |
| Packing quantity | 6 pc(s) |
| Palette Qty | 138 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 530.00 g |
| Producer | Adler |
| Producer product family | Kettle |
| Producer product name | AD 1295b |
| Soojashoiurežiim | Yes |
| Soojashoiurežiimi kestus | 120 min |
| Tare weight (kg) | 0.53 kg |
| Tare weight master carton | 1.274 kg |
| Temperatuuriseadete arv | 7 |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Electric |
| Ülekuumenemise kaitse | Yes |
| Võimsus | 2200 W |
| Volume (m3) | 0.0099225 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: adler kettle ad 1295b electric 2200 w 17 l stainless steel 360 rotational base black, ad 1295 black, adler, veekeetjad

