Adler Kettle AD 1340 Electric, 2200 W, 1.7 L, Stainless steel, 360 rotational base, Inox
- TootjadAdler
- Mudel: AD 1340
- Saadavus: 4
-
33€
Adler Kettle AD 1340 Electric, 2200 W, 1.7 L, Stainless steel, 360° rotational base, Inox
| All | |
| 360° pöörlev alus | Yes |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Bruto Sügavus (mm) | 215 mm |
| Brutokaal | 1.244 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 230 mm |
| Brutolaius (mm) | 165 mm |
| Ekraan | Yes |
| Ekraani tüüp | LCD |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht | 1.7 L |
| Maht (m3) | 0.01 m |
| Materjal | Stainless steel |
| Muud funktsioonid | Automatic protection against boiled without water Beep at startup and after boiling water Compact baseplate with cord storage. |
| Netokaal | 0.854 kg |
| Paber/Papp | 300.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 90.00 g |
| Producer product family | Kettle |
| Producer product name | AD 1340 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Soojashoiurežiim | Yes |
| Soojashoiurežiimi kestus | 120 min |
| Taara kaal (kg) | 0.39 kg |
| Temperatuuriseadete arv | 7 |
| Toote värv | Inox |
| Tüüp | Electric |
| Võimsus | 2200 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: adler kettle ad 1340 electric, 2200 w, 17 l, stainless steel, 360 rotational base, inox, ad 1340, adler, veekeetjad







