Adler Kettle AD 1345b Electric, 2200 W, 1.7 L, Stainless steel, 360 rotational base, Black
- TootjadAdler
- Mudel: AD 1345b
- Saadavus: 2
-
46€
Adler Kettle AD 1345b Electric, 2200 W, 1.7 L, Stainless steel, 360° rotational base, Black
| All | |
| 360° pöörlev alus | Yes |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Bruto Sügavus (mm) | 262.00 mm |
| Brutokaal | 1.77 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 171.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 252.00 mm |
| Ekraani tüüp | LED |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 600 mm |
| Gross height master carton | 270 mm |
| Gross width master carton | 405 mm |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht | 1.7 L |
| Maht (m3) | 0.01 m |
| Materjal | Stainless steel |
| Muud funktsioonid | STRIX safety control system Max 24 hours keep warm function Automatic protection against boiled without water |
| Net weight master carton | 7.458 kg |
| Netokaal | 1.25 kg |
| Paber/Papp | 450.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 70.00 g |
| Producer product family | Kettle |
| Producer product name | AD 1345b |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.52 kg |
| Tare weight master carton | 1.115 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Electric |
| Võimsus | 2200 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: adler kettle ad 1345b electric, 2200 w, 17 l, stainless steel, 360 rotational base, black, ad 1345b, adler, veekeetjad





