Adler Kettle AD 1347w Electric, 2200 W, 1.5 L, Stainless steel, 360 rotational base, White
- TootjadAdler
- Mudel: AD 1347w
- Saadavus: 5
-
32€
Adler Kettle AD 1347w Electric, 2200 W, 1.5 L, Stainless steel, 360° rotational base, White
| All | |
| 360° pöörlev alus | Yes |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Bruto Sügavus (mm) | 255.00 mm |
| Brutokaal | 1.39 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 165.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 210.00 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 445 mm |
| Gross height master carton | 460 mm |
| Gross width master carton | 370 mm |
| Juhtme pikkus | 0.75 m |
| Juhtmehoidik | Yes |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht | 1.5 L |
| Maht (m3) | 0.01 m |
| Materjal | Stainless steel |
| Muud funktsioonid | STRIX safety control system Protection against dry boiling |
| Net weight master carton | 8.16 kg |
| Netokaal | 1.00 kg |
| Paber/Papp | 320.00 g |
| Pinge | 220-240 V |
| Plastik (ilma PET-ita) | 70.00 g |
| Producer product family | Kettle |
| Producer product name | AD 1347w |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.39 kg |
| Tare other | 67.50 g |
| Tare weight master carton | 1.288 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Electric |
| Veetaseme indikaator | Yes |
| Võimsus | 2200 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: adler kettle ad 1347w electric, 2200 w, 15 l, stainless steel, 360 rotational base, white, ad 1347w, adler, veekeetjad







