Adler | Kettle | AD 1349w | Electric | 1100 W | 1 L | Stainless Steel | 360 rotational base | White
- TootjadAdler
- Mudel: AD 1349w
- Saadavus: 2
-
38€
Adler | Kettle | AD 1349w | Electric | 1100 W | 1 L | Stainless Steel | 360° rotational base | White
| All | |
| 360° pöörlev alus | Yes |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 230.00 mm |
| Gross height (mm) | 215.00 mm |
| Gross weight | 1.71 kg |
| Gross width (mm) | 330.00 mm |
| Maht | 1 L |
| Materjal | Stainless Steel |
| Muud funktsioonid | LED electric kettle with temperature control Keep warm function for up to 120 minutes |
| Net weight | 0.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 106 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 758.00 g |
| Plastic (No PET) | 52.00 g |
| Producer | Adler |
| Producer product family | Kettle |
| Producer product name | AD 1349w |
| Tare weight (kg) | 0.81 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Electric |
| Veetaseme indikaator | Yes |
| Võimsus | 1100 W |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: adler kettle ad 1349w electric 1100 w 1 l stainless steel 360 rotational base white, ad 1349w, adler, veekeetjad












