Adler | Maximum weight (capacity) 150 kg | Accuracy 100 g | Glass
- TootjadAdler
- Mudel: AD 8121
- Saadavus: 5
-
13€
Adler | Maximum weight (capacity) 150 kg | Accuracy 100 g | Glass
| All | |
| Aku pinge | 3 |
| Aku tüüp | CR2032 |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraan | LCD |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 315 mm |
| Gross depth master carton | 210 mm |
| Gross height (mm) | 30 mm |
| Gross height master carton | 336 mm |
| Gross weight | 1.6 kg |
| Gross width (mm) | 315 mm |
| Gross width master carton | 325 mm |
| Kasutajate arv | 1 kasutaja(id) |
| Keha rasvaprotsendi analüüs | No |
| Keha veeprotsent | No |
| Kehamassiindeks | No |
| Kehamassiindeksi (KMI) mõõtmine | No |
| Kergestiloetav ekraan | Yes |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Lihaste suhte/tiheduse analüüs | No |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 150 kg |
| Mälufunktsioon | No |
| Mitme kasutaja tugi | No |
| Mõõteühik | kg |
| Muud funktsioonid | 6 mm tempered safety glass platform, Equipped with 4 high precision strain gauge sensors system, Low battery indication, Overload indicator |
| Net weight | 1.5 kg |
| Net weight master carton | 10.44 kg |
| Packing quantity | 6 pc(s) |
| Palette Qty | 456 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100 g |
| Päritoluriik | China |
| Producer | Adler |
| Täpsus | 100 g |
| Tare weight (kg) | 0.1 kg |
| Tare weight master carton | 0.386 kg |
| TI weight (kg) | 0.003 kg |
| Toetatud akude arv | 1 |
| Toote värv | Glass |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.00297675 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: adler maximum weight capacity 150 kg accuracy 100 g glass, ad 8121, adler, kaalud

