Adler Meat mincer with a shredder AD 4813 Silver/Black, 600 W, Number of speeds 2, Throughput (kg/min) 1
- TootjadAdler
- Mudel: AD 4813
- Saadavus: 5
-
71€
Adler Meat mincer with a shredder AD 4813 Silver/Black, 600 W, Number of speeds 2, Throughput (kg/min) 1
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 247 mm |
| Brutokaal | 4.75 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 208 mm |
| Brutolaius (mm) | 505 mm |
| Garantija | 24 |
| Gross depth master carton | 265 mm |
| Gross height master carton | 640 mm |
| Gross width master carton | 515 mm |
| Kaabli pikkus | 1.02 m |
| Ketaste arv | 3 |
| Kiiruste arv | 2 |
| Kogus pakendis | 3 pc(s) |
| Läbilaskevõime (kg/min) | 1 |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Maht (m3) | 0.02594488 m |
| Maksimaalne võimsus (blokeeritud mootori korral) | 2000 W |
| Materjal | Stainless steel |
| Muud funktsioonid | 3 stainless steel sieves: 3mm sieve - fine mesh for grinding to a fairly compact, uniform consistency. Perfect for stuffing and p t . 5mm sieve - medium mesh for grinding meat for minced cutlets, burgers, meatballs and fillings for dumplings, pancakes and |
| Net weight master carton | 14.25 kg |
| Netokaal | 2.133 kg |
| Paber/Papp | 0.76 g |
| Palette Qty | 57 pc(s) |
| PET | 189.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 0.17 g |
| Producer product family | Meat mincer with a shredder |
| Producer product name | AD 4813 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 2.617 kg |
| Tare weight master carton | 1.485 kg |
| Tera materjal | Stainless steel |
| Toide | 600 W |
| Toote värv | Silver/Black |
| Vorstilehter | Yes |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: adler meat mincer with a shredder ad 4813 silverblack, 600 w, number of speeds 2, throughput kgmin 1, ad 4813, adler, hakklihamasinad








