Adler Mechanical bathroom scale AD 8151w Maximum weight (capacity) 130 kg, Accuracy 1000 g, White
- TootjadAdler
- Mudel: AD 8151w
- Saadavus: 5
-
14€
Adler Mechanical bathroom scale AD 8151w Maximum weight (capacity) 130 kg, Accuracy 1000 g, White
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 277 mm |
| Brutokaal | 1.602 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 56 mm |
| Brutolaius (mm) | 275.00 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraan | Yes |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 580 mm |
| Gross height master carton | 193 mm |
| Gross width master carton | 300 mm |
| Kehamassiindeksi (KMI) mõõtmine | No |
| Kogus pakendis | 6 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.0042658 m |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 130 kg |
| Mälufunktsioon | No |
| Muud funktsioonid | Calibration knob Size: 26.5 x 26.5cm x 4.5cm Easy to use High quality |
| Net weight master carton | 9.612 kg |
| Netokaal | 1.342 kg |
| Paber/Papp | 190.00 g |
| Palette Qty | 306 pc(s) |
| PET | 90 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 70.00 g |
| Producer product family | Mechanical bathroom scale |
| Producer product name | AD 8151w |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Taara kaal (kg) | 0.26 kg |
| Täpsus | 1000 g |
| Tare weight master carton | 0.571 kg |
| TI kaal (kg) | 0.003 kg |
| Toote värv | White |
| Type of battery | Accumulator |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: adler mechanical bathroom scale ad 8151w maximum weight capacity 130 kg, accuracy 1000 g, white, ad 8151w, adler, kaalud



