Adler Mini Refrigerator AD 8084 Free standing, Larder, Height 27 cm, Fridge net capacity 4 L, Black
- TootjadAdler
- Mudel: AD 8084
- Saadavus: 5
-
46€
Adler Mini Refrigerator AD 8084 Free standing, Larder, Height 27 cm, Fridge net capacity 4 L, Black
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 276.00 mm |
| Brutokaal | 4.20 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 298.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 218.00 mm |
| Ekraan | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Jääkuubikualus | No |
| Jäävalmistaja | No |
| Käepide(med) | Comfortable handle |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kõrgus | 27 cm |
| Külmkapi netomahutavus | 4 L |
| Külmumisvastane süsteem | No |
| Laius | 18.3 cm |
| Maht (m3) | 0.02 m |
| Multi-õhuvool (külmik) | No |
| mustmetallid | 80 g |
| Muud funktsioonid | Cooling and heating function Cooling temperature: 18-22 below ambient temperature Heating temperature: 18-22 above ambient temperature Shelf and mini basket on the door |
| Netokaal | 4.00 kg |
| Paber/Papp | 190.00 g |
| Palette Qty | 96 pc(s) |
| PET | 30 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 10.00 g |
| Producer product family | Mini Refrigerator |
| Producer product name | AD 8084 |
| Puhkuse funktsioon | No |
| Sisseehitatud aku | No |
| Sügavkülmiku paigutus | No freezer |
| Sügavus | 24.1 cm |
| Taara kaal (kg) | 0.20 kg |
| Toote tüüp | Free standing |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Larder |
| Ümberpööratavad uksed | No |
| Uste arv | 1 |
| Värske säilituse sektsioon | No |
| Veekraan | No |
| WEE klassifikatsioon | CL109:1:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: adler mini refrigerator ad 8084 free standing, larder, height 27 cm, fridge net capacity 4 l, black, ad 8084, adler, kulmikud

