Adler | Mini Refrigerator | AD 8084 | Free standing | Larder | Height 27 cm | Fridge net capacity 4 L | Pink
- TootjadAdler
- Mudel: AD 8084 pink
- Saadavus: 5
-
44€
Adler | Mini Refrigerator | AD 8084 | Free standing | Larder | Height 27 cm | Fridge net capacity 4 L | Pink
| All | |
| Ekraan | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 275.00 mm |
| Gross height (mm) | 300.00 mm |
| Gross weight | 2.25 kg |
| Gross width (mm) | 220.00 mm |
| Jääkuubikualus | No |
| Jäävalmistaja | No |
| Käepide(med) | Comfortable handle |
| Kõrgus | 27 cm |
| Külmkapi netomahutavus | 4 L |
| Külmumisvastane süsteem | No |
| Laius | 18.3 cm |
| Muud funktsioonid | Cooling and heating function Cooling capacity: 18-22 below ambient temperature Heating capacity up to: 18-22 above ambient temperature |
| Net weight | 1.55 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 48 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 541.00 g |
| Plastic (No PET) | 159 g |
| Producer | Adler |
| Producer product family | Mini Refrigerator |
| Producer product name | AD 8084 |
| Puhkuse funktsioon | No |
| Sügavkülmiku paigutus | No freezer |
| Sügavus | 24.1 cm |
| Tare weight (kg) | 0.70 kg |
| Toote tüüp | Free standing |
| Toote värv | Pink |
| Tüüp | Larder |
| Ümberpööratavad uksed | No |
| Uste arv | 1 |
| Värske säilituse sektsioon | No |
| Veekraan | No |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: adler mini refrigerator ad 8084 free standing larder height 27 cm fridge net capacity 4 l pink, ad 8084 pink, adler, kulmikud











