Adler | Mixer | AD 4202 | Mixer with bowl | 300 W | Number of speeds 5 | Turbo mode | White
- TootjadAdler
- Mudel: AD 4202
- Saadavus: 4
-
29€
Adler | Mixer | AD 4202 | Mixer with bowl | 300 W | Number of speeds 5 | Turbo mode | White
| All | |
| Eemaldatav nõu | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 315 mm |
| Gross depth master carton | 485 mm |
| Gross height (mm) | 250 mm |
| Gross height master carton | 525 mm |
| Gross weight | 2.2 kg |
| Gross width (mm) | 235 mm |
| Gross width master carton | 330 mm |
| Hakkija | No |
| Impulssfunktsioon | No |
| Jääpurustamine | No |
| Kaal | 1850 g |
| Kiiruste arv | 5 |
| Korpuse materjal | Plastic |
| Muud funktsioonid | Plastic bowl with underground gear system New transmission structure for convenient use |
| Net weight | 2 kg |
| Net weight master carton | 8.8 kg |
| Packing quantity | 4 pc(s) |
| Palette Qty | 80 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Producer | Adler |
| Producer product family | Mixer |
| Producer product name | AD 4202 |
| Taignakonksud | 2 stainless steel dough hook |
| Tare weight (kg) | 0.2 kg |
| Tare weight master carton | 1.428 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | 2 x beaters, 2 x dough hooks |
| Tera materjal | Stainless steel |
| Toote värv | White |
| Turborežiim | Yes |
| Turbovõimsus | Yes |
| Tüüp | Mixer with bowl |
| Visplid | Yes |
| Võimsus | 300 W |
| Volume (m3) | 0.01850625 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: adler mixer ad 4202 mixer with bowl 300 w number of speeds 5 turbo mode white, ad 4202, adler, kasimikserid














