Adler Mixer AD 4205 b Hand Mixer 300 W Number of speeds 5 Turbo mode White/Black
- TootjadAdler
- Mudel: AD 4205 b
- Saadavus: 5
-
16€
Adler Mixer AD 4205 b Hand Mixer 300 W Number of speeds 5 Turbo mode White/Black
| All | |
| Brutokaal | 1.1 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 103 mm |
| Gross depth master carton | 325 mm |
| Gross height (mm) | 148 mm |
| Gross height master carton | 315 mm |
| Gross width (mm) | 204 mm |
| Gross width master carton | 215 mm |
| Hakkija | No |
| Impulssfunktsioon | No |
| Jääpurustamine | No |
| Kiiruste arv | 5 |
| Korpuse materjal | Plastic |
| Lahtiühendusnupp | Yes |
| Mashed potatoes attachment | No |
| Mikseri funktsioonid | Mixing, Whipping foam, Kneading the dough |
| Minihakkija | No |
| Net weight master carton | 6.6 kg |
| Netokaal | 1 kg |
| Packing quantity | 6 pc(s) |
| Palette Qty | 468 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Päritoluriik | China |
| Producer product family | Mixer |
| Producer product name | AD 4205 b |
| Segisti varda materjal | Stainless steel |
| Taara kaal (kg) | 0.1 kg |
| Taignakonksud | Two dough hooks made of stainless steel |
| Taignaseadeldis | Yes |
| Tare weight master carton | 0.374 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Two beaters and two dough hooks made of stainless steel |
| Toote värv | White/Black |
| Turborežiim | Yes |
| Tüüp | Hand Mixer |
| Visplid | Yes |
| Võimsus | 300 W |
| Volume (m3) | 0.003109776 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Sildid: adler mixer ad 4205 b hand mixer 300 w number of speeds 5 turbo mode whiteblack, ad 4205 b, adler, kasimikserid





