Adler Multifunctional baking device 5 in 1 AD 3040 Black, inox, Number of plates 5, Ceramic coating
- TootjadAdler
- Mudel: AD 3040
- Saadavus: 5
-
35€
Adler Multifunctional baking device 5 in 1 AD 3040 Black, inox, Number of plates 5, Ceramic coating
| All | |
| Brutokaal | 2.90 kg |
| Eemaldatav plaat | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Sandwich maker from toasting bread (triangle pates). Thicker sandwiches maker from traditional bread (rectangular plates). Contact grill for two-sided grilling. Waffle maker. Nut cakes maker. |
| Garantii | 24 month(s) |
| Grillimine | Yes |
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross height (mm) | 245.00 mm |
| Gross width (mm) | 265.00 mm |
| Keraamiline kattepind | Yes |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Lukuga käepide | Yes |
| Märgutuli | Yes |
| Muud funktsioonid | 5 removable stainless steel backing plates. |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Netokaal | 2.77 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 130.00 g |
| Plaatide arv | 5 |
| Producer product family | Multifunctional baking device 5 in 1 |
| Producer product name | AD 3040 |
| Sisse/välja lüliti | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.13 kg |
| Toote värv | Black, inox |
| Vahvlite valmistamine | Yes |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: adler multifunctional baking device 5 in 1 ad 3040 black, inox, number of plates 5, ceramic coating, ad 3040, adler, voileivavalmistajad


