Adler Rechargeable Clip-on Desk Fan | AD 7342 | Table Fan | White | Diameter 15.5 cm | Number of speeds 3 | Oscillation | 5 W
- TootjadAdler
- Mudel: AD 7342w
- Saadavus: 5
-
17€
Adler Rechargeable Clip-on Desk Fan | AD 7342 | Table Fan | White | Diameter 15.5 cm | Number of speeds 3 | Oscillation | 5 W
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Eritunnused | 100cm cable with USB Type-C port |
| Gross depth (mm) | 230.00 mm |
| Gross height (mm) | 290.00 mm |
| Gross weight | 1.08 kg |
| Gross width (mm) | 240.00 mm |
| Kiiruste arv | 3 |
| Läbimõõt | 15.5 cm |
| Net weight | 0.76 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 108 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 308.00 g |
| Plastic (No PET) | 6.00 g |
| Producer | Adler |
| Producer product family | Rechargeable Clip-on Desk Fan |
| Producer product name | AD 7342 |
| Remote control | No |
| Tare other | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.32 kg |
| TI weight (kg) | 0.10 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Table Fan |
| Type of battery | Accumulator |
| Võimsus | 5 W |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Võnkumine | Yes |
| Võnkumise ulatus | 360 |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: adler rechargeable clip-on desk fan ad 7342 table fan white diameter 155 cm number of speeds 3 oscillation 5 w, ad 7342w, adler, ventilaatorid








