Adler Rice Cooker | AD 6418 | 300 W | 0.6 L | Number of programs 2 | White
- TootjadAdler
- Mudel: AD 6418
- Saadavus: 2
-
19€
Adler Rice Cooker | AD 6418 | 300 W | 0.6 L | Number of programs 2 | White
| All | |
| Digitaalne taimer | N/A |
| Ekraan | N/A |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 220.00 mm |
| Gross height (mm) | 220.00 mm |
| Gross weight | 1.79 kg |
| Gross width (mm) | 203.00 mm |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Maht | 0.6 L |
| Mõõtetops | Yes |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Net weight | 1.35 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 88 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Producer | Adler |
| Producer product family | Rice Cooker |
| Producer product name | AD 6418 |
| Programmide arv | 2 |
| Soojashoiurežiim | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.44 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Measuring cup, spoon |
| Toote värv | White |
| Viitstardi taimer | No |
| Viitstart (maksimaalne) | N/A h |
| Võimsus | 300 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: adler rice cooker ad 6418 300 w 06 l number of programs 2 white, ad 6418, adler, multikupsetus



