Adler | Sandwich maker | AD 301 | 750 W | Number of plates 1 | Number of pastry 2 | White
- TootjadAdler
- Mudel: AD 301
- Saadavus: 5
-
19€
Adler | Sandwich maker | AD 301 | 750 W | Number of plates 1 | Number of pastry 2 | White
| All | |
| AC-sisendpinge | 230 V |
| Eemaldatav plaat | No |
| Embeeded battery | No |
| Grillimine | No |
| Gross depth (mm) | 240 mm |
| Gross depth master carton | 300 mm |
| Gross height (mm) | 224 mm |
| Gross height master carton | 465 mm |
| Gross weight | 1.113 kg |
| Gross width (mm) | 95 mm |
| Gross width master carton | 255 mm |
| Kaal | 1 g |
| Keraamiline kattepind | No |
| Korpuse materjal | Plastic |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Lukuga käepide | Yes |
| Märgutuli | Yes |
| Net weight | 1.079 kg |
| Net weight master carton | 6.678 kg |
| Packing quantity | 6 pc(s) |
| Palette Qty | 288 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 34.00 g |
| Plaatide arv | 1 |
| Producer | Adler |
| Producer product family | Sandwich maker |
| Producer product name | AD 301 |
| Saia kuju | Triangle |
| Tare weight (kg) | 0.034 kg |
| Tare weight master carton | 0.605 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Triangle Sandwich Maker |
| Vahvlite valmistamine | No |
| Valmisoleku indikaator | Yes |
| Vertikaalne ladustamisasend | Yes |
| Võileibade arv | 2 |
| Võimsus | 750 W |
| Volume (m3) | 0.0051072 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: adler sandwich maker ad 301 750 w number of plates 1 number of pastry 2 white, ad 301, adler, voileivavalmistajad



