Adler Sandwich maker AD 3043 900 W, Number of plates 1, Number of pastry 2, Black
- TootjadAdler
- Mudel: AD 3043
- Saadavus: 5
-
23€
Adler Sandwich maker AD 3043 900 W, Number of plates 1, Number of pastry 2, Black
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 315 mm |
| Brutokaal | 2.135 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 265 mm |
| Brutolaius (mm) | 115 mm |
| Eemaldatav plaat | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Grillimine | No |
| Gross depth master carton | 370 mm |
| Gross height master carton | 555 mm |
| Gross width master carton | 340 mm |
| Juhtmehoidik | No |
| Keraamiline kattepind | No |
| Kogus pakendis | 6 pc(s) |
| Korpuse materjal | Plastic |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Lukuga käepide | Yes |
| Maht (m3) | 0.009599625 m |
| Märgutuli | Yes |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Net weight master carton | 12.81 kg |
| Netokaal | 1.695 kg |
| Paber/Papp | 400.00 g |
| PET | 40.00 g |
| Plaatide arv | 1 |
| Plastik (ilma PET-ita) | 39 g |
| Producer product family | Sandwich maker |
| Producer product name | AD 3043 |
| Reguleeritav termostaat | Yes |
| Saia kuju | Square |
| Sisse/välja lüliti | No |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.44 kg |
| Tare weight master carton | 1.187 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Square Sandwich Maker |
| Vahvlite valmistamine | No |
| Valmisoleku indikaator | Yes |
| Võileibade arv | 2 |
| Võimsus | 900 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: adler sandwich maker ad 3043 900 w, number of plates 1, number of pastry 2, black, ad 3043, adler, voileivavalmistajad






