Adler Steam cleaner AD 7038 Power 1200 W, Steam pressure 3.5 bar, Water tank capacity 0.45 L, White/Black
- TootjadAdler
- Mudel: AD 7038
- Saadavus: 5
-
39€
Adler Steam cleaner AD 7038 Power 1200 W, Steam pressure 3.5 bar, Water tank capacity 0.45 L, White/Black
| All | |
| Auru rõhk | 3.5 bar |
| Bruto Sügavus (mm) | 420 mm |
| Brutokaal | 3.05 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 280 mm |
| Brutolaius (mm) | 185 mm |
| Eritunnused | Up to 80% less dust mites in mattresses Steam generation up to: 44 g/min Overheat protection |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 430 mm |
| Gross height master carton | 580 mm |
| Gross width master carton | 385 mm |
| Juhtmevaba | No |
| Kaabli pikkus | 2.78 m |
| Kogus pakendis | 4 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.021756 m |
| Net weight master carton | 12.2 kg |
| Netokaal | 2.2 kg |
| Paber/Papp | 750.00 g |
| Palette Qty | 72 pc(s) |
| PET | 100.00 g |
| Producer product family | Steam cleaner |
| Producer product name | AD 7038 |
| Puhastatavad pinnad | Floor and wall tiles Windows Cloth furniture Plastic furniture Mattresses |
| Seadme tüüp | Handheld steam cleaner |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.85 kg |
| Tare weight master carton | 1.632 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Metal brush Nylon brush Bendable extension hose 3x extension pipe 33 cm Big nozzle Flat Brush Floor Brush Connector for floor brush Small towel Floor brush towel Measuring cup |
| Temperatuur (maksimaalne) | 120 C |
| Toiteallikas | Mains operated |
| Toote värv | White/Black |
| Veemahuti suurus | 0.45 L |
| Võimsus | 1200 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: adler steam cleaner ad 7038 power 1200 w, steam pressure 35 bar, water tank capacity 045 l, whiteblack, ad 7038, adler, aurutusseadmed








