Adler | Travel kettle | AD 1279 | Electric | 750 W | 0.6 L | Silicon | White
- TootjadAdler
- Mudel: AD 1279
- Saadavus: 5
-
17€
Adler | Travel kettle | AD 1279 | Electric | 750 W | 0.6 L | Silicon | White
| All | |
| 360° pöörlev alus | No |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 110 mm |
| Gross height (mm) | 190 mm |
| Gross weight | 0.73 kg |
| Gross width (mm) | 140 mm |
| Maht | 0.6 L |
| Materjal | Silicon |
| Muud funktsioonid | Vertical folded silicone housing, horizontally folded, plastic handle |
| Net weight | 0.66 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 295 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 70 g |
| Producer | Adler |
| Producer product family | Travel kettle |
| Producer product name | AD 1279 |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Electric |
| Veetaseme indikaator | Yes |
| Võimsus | 750 W |
| Volume (m3) | 0.002926 m |
| Voolu indikaatortuli | Yes |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: adler travel kettle ad 1279 electric 750 w 06 l silicon white, ad 1279, adler, veekeetjad









