Adler | Ultrasonic aroma diffuser 3in1 | AD 7968 | Ultrasonic | Suitable for rooms up to 25 m | White
- TootjadAdler
- Mudel: AD 7968
- Saadavus: 5
-
21€
Adler | Ultrasonic aroma diffuser 3in1 | AD 7968 | Ultrasonic | Suitable for rooms up to 25 m² | White
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Automatic Shut Off |
| Gross depth (mm) | 125.00 mm |
| Gross depth master carton | 320 mm |
| Gross height (mm) | 165.00 mm |
| Gross height master carton | 165 mm |
| Gross weight | 0.46 kg |
| Gross width (mm) | 125.00 mm |
| Gross width master carton | 325 mm |
| Kõrgus | 12 cm |
| Laius | 9.7 cm |
| Maht | 100 ml |
| Müratase | N/A dB |
| Muud funktsioonid | Night mode: the light can be turned off while the fragrance diffuser is operating |
| Net weight | 0.21 kg |
| Net weight master carton | 2.168 kg |
| Öötuli | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 670 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 237.00 g |
| Plastic (No PET) | 13.00 g |
| Producer | Adler |
| Producer product family | Ultrasonic aroma diffuser 3in1 |
| Producer product name | AD 7968 |
| Sobib ruumidele kuni | 25 m |
| Sügavus | 9.7 cm |
| Tare weight (kg) | 0.25 kg |
| Tare weight master carton | 0.292 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Tööaeg | 240 min |
| Töörežiimide arv | 2 |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Ultrasonic |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: adler ultrasonic aroma diffuser 3in1 ad 7968 ultrasonic suitable for rooms up to 25 m white, ad 7968, adler, lohnamasinad













