Adler | White | 800 W W | Number of baskets 3
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Designed for easy cooking different dishes simultaneously 3 transparent and folding trays 40 secs. start up Egg trays Designed tray for juice extracts TurboSteam attachment Bowl for rice cooking Semi-transparent water container with water level indicator |
| Gross depth (mm) | 275 mm |
| Gross depth master carton | 570 mm |
| Gross height (mm) | 265 mm |
| Gross height master carton | 290 mm |
| Gross weight | 2.15 kg |
| Gross width (mm) | 270 mm |
| Gross width master carton | 560 mm |
| Kaal | 1.8 kg g |
| Korvide arv | 3 |
| Maht | 9000 ml |
| Net weight | 2 kg |
| Net weight master carton | 8.6 kg |
| Packing quantity | 4 pc(s) |
| Palette Qty | 72 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 150.00 g |
| Producer | Adler |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| Tare weight master carton | 1.574 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Steam cooker |
| Veemahuti suurus | 9 L |
| Võimsus | 800 W W |
| Volume (m3) | 0.01967625 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: adler white 800 w w number of baskets 3, ad 633, adler, toiduaurutajad






