Ecovacs | GSP010001 RTK Station Power Supply with EU plugtype F for GOAT A-JO-Family, 1 pcs
- TootjadEcovacs
- Mudel: GSP010001
- Saadavus: 5
-
40€
Ecovacs | GSP010001 RTK Station Power Supply with EU plugtype F for GOAT A-JO-Family, 1 pcs
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 200 mm |
| Gross height (mm) | 200 mm |
| Gross weight | 2.5 kg |
| Gross width (mm) | 300 mm |
| Net weight | 2 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 72 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 500 g |
| Producer | Ecovacs |
| Producer product name | GSP010001 RTK Station Power Supply with EU plugtype F for GOAT A-JO-Family, 1 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.5 kg |
| Volume (m3) | 0.012 m |
| WEEE tax | No |

