AIRSEEKERS LIMITED Fan Blade for Airseekers Tron 360 AI Vision Mulching Mower
- TootjadAIRSEEKERS LIMITED
- Mudel: 717690719579
- Saadavus: 5
-
15€
AIRSEEKERS LIMITED Fan Blade for Airseekers Tron 360° AI Vision Mulching Mower
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 225 mm |
| Gross height (mm) | 17 mm |
| Gross weight | 0.08 kg |
| Gross width (mm) | 37 mm |
| Net weight | 0.03 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1785 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 5.00 g |
| Plastic (No PET) | 45.00 g |
| Producer | AIRSEEKERS LIMITED |
| Producer product name | Fan Blade for Airseekers Tron 360 AI Vision Mulching Mower |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.000141525 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |

