Mammotion | Robot Lawn Mower Garage
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 450.00 mm |
| Gross height (mm) | 820.00 mm |
| Gross weight | 5.50 kg |
| Gross width (mm) | 680.00 mm |
| Net weight | 5.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 7 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Mammotion |
| Producer product name | Robot Lawn Mower Garage |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.25 m |
| WEEE tax | No |


