Ecovacs GOAT Trimmer Brush GKT010003, brush for PRO series, 3 pcs
- TootjadEcovacs
- Mudel: GKT010003
- Saadavus: 5
-
38€
Ecovacs GOAT Trimmer Brush GKT010003, brush for PRO series, 3 pcs
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 162.00 mm |
| Gross height (mm) | 41.00 mm |
| Gross weight | 0.11 kg |
| Gross width (mm) | 73.00 mm |
| Net weight | 0.06 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1782 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 30.00 g |
| Plastic (No PET) | 18.00 g |
| Producer | Ecovacs |
| Producer product name | GOAT Trimmer Brush GKT010003, brush for PRO series, 3 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |


