BLACK & DECKER | Leaf vacuum-blower GWC1820PC-QW | Electric
- TootjadBLACK & DECKER
- Mudel: GWC1820PC-QW
- Saadavus: 3
-
71€
BLACK & DECKER | Leaf vacuum-blower GWC1820PC-QW | Electric
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 480.00 mm |
| Gross height (mm) | 200.00 mm |
| Gross weight | 2.00 kg |
| Gross width (mm) | 170.00 mm |
| Net weight | 1.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 53.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 160 g |
| Plastic (No PET) | 40 g |
| Producer | BLACK & DECKER |
| Producer product name | Leaf vacuum-blower GWC1820PC-QW |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| TI weight (kg) | 0.1 kg |
| Tüüp | Electric |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |








