Air dehumidifier | Camry | CR 7903 | Power 100 W
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Drying the rooms up to 30m Quiet operation Full tank indicator |
| Gross depth (mm) | 280 mm |
| Gross height (mm) | 425 mm |
| Gross weight | 3 kg |
| Gross width (mm) | 185 mm |
| Kaal | 2,05 kg g |
| Maht | 1.5 L water tank GB |
| Muud funktsioonid | Air dehumidifier proves to be useful especially in places where ventilation is poor and humidity that arises may cause mould do appear and grow. It will be also useful in buildings where products or materials sensitive to humidity are being stored (such a |
| Net weight | 2.45 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 39 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 550.00 g |
| Producer | Camry |
| Producer product name | CR 7903 |
| Tare weight (kg) | 0.55 kg |
| Tüüp | Air dehumidifier |
| Võimsus | 100 W |
| Volume (m3) | 0.022015 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: air dehumidifier camry cr 7903 power 100 w, cr 7903, camry, ohukuivatid

