Anker Eufy | Smart Scale | P2 Pro | Maximum weight (capacity) 180 kg | Multiple users
- TootjadAnker Eufy
- Mudel: T9149111
- Saadavus: 5
-
73€
Anker Eufy | Smart Scale | P2 Pro | Maximum weight (capacity) 180 kg | Multiple users
| All | |
| Aku tüüp | AAA |
| Ekraan | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 300.00 mm |
| Gross height (mm) | 317.00 mm |
| Gross weight | 1.72 kg |
| Gross width (mm) | 40.00 mm |
| Kaal | 1.7 kg |
| Kasutajate arv | Unlimited kasutaja(id) |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 180 kg |
| Materjal | Tempered Glass |
| Mitme kasutaja tugi | Yes |
| Muud funktsioonid | Weight, Body Fat, Heart Rate, BMI, Muscle Mass, Bone Mass, Water, Protein, BMR (Basal Metabolic Rate), Visceral Fat, Body Fat Mass, Lean Body Mass, Body Age, Body Type, Skeletal Muscle Mass, Subcutaneous Fat. IPX5 Water Proof |
| Net weight | 1.27 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 454 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 356.00 g |
| Plastic (No PET) | 89.00 g |
| Producer | Anker Eufy |
| Producer product family | Smart Scale |
| Producer product name | P2 Pro |
| Tare weight (kg) | 0.45 kg |
| Toetatud akude arv | 4 |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: anker eufy smart scale p2 pro maximum weight capacity 180 kg multiple users, t9149111, anker eufy, kaalud










