Anker Nebula Projector Capsule 3 Laser (GTV) | Full HD (1920x1080) | 300 ANSI lumens | Black | Wi-Fi
- TootjadAnker Nebula
- Mudel: D2426212
- Saadavus: 5
-
855€
Anker Nebula Projector Capsule 3 Laser (GTV) | Full HD (1920x1080) | 300 ANSI lumens | Black | Wi-Fi
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 311.50 mm |
| Gross height (mm) | 304.50 mm |
| Gross weight | 1.45 kg |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Heledus | 300 ANSI lm |
| Kontrastisuhe | N/A |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne resolutsioon | Full HD (1920x1080) |
| Net weight | 0.95 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 91 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Anker Nebula |
| Producer product family | Laser Projector |
| Producer product name | Projector Capsule 3 Laser (GTV) |
| Projitseerimiskauguse suhe | 1.2 |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi connection | Yes (integrated) |
| WiFi-standardid | 802.11a/b/g/n/ac |
Sildid: anker nebula projector capsule 3 laser gtv full hd 1920x1080 300 ansi lumens black wi-fi, d2426212, anker nebula, projektorid










