Anker Soundcore Speaker | Bluetooth | Black | Portable | Rave 3S dB | Wireless connection
- TootjadAnker Soundcore
- Mudel: A31A3012
- Saadavus: 5
-
369€
Anker Soundcore Speaker | Bluetooth | Black | Portable | Rave 3S dB | Wireless connection
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 595 mm |
| Gross height (mm) | 376 mm |
| Gross weight | 9.5 kg |
| Gross width (mm) | 333 mm |
| Kaasaskantav | Yes |
| Muud funktsioonid | Dynamic light show 2 wireless microphones |
| Net weight | 9 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 12 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 400 g |
| Plastic (No PET) | 100 g |
| Producer | Anker Soundcore |
| Producer product name | Speaker |
| Tare weight (kg) | 0.5 kg |
| Traadita ühendus | Yes |
| Tundlikkus | Rave 3S dB |
| Värv | Black |
| Volume (m3) | 0.07449876 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: anker soundcore speaker bluetooth black portable rave 3s db wireless connection, a31a3012, anker soundcore, kolarid







