AOC | 27B36X | 27 " | IPS | FHD | 16:9 | 144 Hz | 4 ms | 1920 x 1080 pixels | 300 cd/m | HDMI ports quantity 1 | Black
- TootjadAOC
- Mudel: 27B36X
- Saadavus: 5
-
123€
AOC | 27B36X | 27 " | IPS | FHD | 16:9 | 144 Hz | 4 ms | 1920 x 1080 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Black
| All | |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort, Headphone out (3.5mm) |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 1920 x 1080 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 27 " |
| Ekraani heledus | 300 cd/m |
| Ekraani pind | Anti-Glare |
| Ekraani värvide arv | 16.7 M |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 380.00 mm |
| Gross weight | 3.83 kg |
| Gross width (mm) | 630.00 mm |
| HD tüüp | FHD |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | No |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 144 Hz |
| Mõõdud koos alusega | 61.6 x 44.74 x 20.56 cm |
| Net weight | 2.83 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 36 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | AOC |
| Producer product name | 27B36X |
| Reaktsiooniaeg | 4 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Toote värv | Black |
| USB-C | No |
| USB-C toiteallikas | N/A |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100 mm |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: aoc 27b36x 27 ips fhd 169 144 hz 4 ms 1920 x 1080 pixels 300 cdm hdmi ports quantity 1 black, 27b36x, aoc, monitorid









