AOC AG276QZD2 | 26.7 " | OLED | QHD | 16:9 | 240 Hz | 0.03 ms | 2560 x 1440 pixels | 250 cd/m | HDMI ports quantity 2
- TootjadAOC
- Mudel: AG276QZD2
- Saadavus: 5
-
487€
AOC AG276QZD2 | 26.7 " | OLED | QHD | 16:9 | 240 Hz | 0.03 ms | 2560 x 1440 pixels | 250 cd/m² | HDMI ports quantity 2
| All | |
| DisplayPortide arv | 2 |
| Ekraan | 2560 x 1440 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 26.7 " |
| Ekraani heledus | 250 cd/m |
| Ekraani pind | Anti-Glare |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 480.00 mm |
| Gross height (mm) | 188.00 mm |
| Gross weight | 11.37 kg |
| Gross width (mm) | 730.00 mm |
| HD tüüp | QHD |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 240 Hz |
| Net weight | 6.70 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 24 pc(s) |
| Paneeli tüüp | OLED |
| Paper/Pasteboard | 4000.00 g |
| Plastic (No PET) | 670.00 g |
| Pööratav | Yes |
| Pöörlemistelg | Yes |
| Producer | AOC |
| Producer product name | AG276QZD2 |
| Reaktsiooniaeg | 0.03 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tare weight (kg) | 4.67 kg |
| USB-C | No |
| USB-C toiteallikas | N/A |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100 mm |
| Volume (m3) | 0.07 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: aoc ag276qzd2 267 oled qhd 169 240 hz 003 ms 2560 x 1440 pixels 250 cdm hdmi ports quantity 2, ag276qzd2, aoc, monitorid












