AOC CU34E4CW Curved 34" 3440x1440/21:9/350cd/m2/4ms HDMI, DisplayPort, USB, Audio out | AOC
- TootjadAOC
- Mudel: CU34E4CW
- Saadavus: 5
-
423€
AOC CU34E4CW Curved 34" 3440x1440/21:9/350cd/m2/4ms HDMI, DisplayPort, USB, Audio out | AOC
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 188.00 mm |
| Gross height (mm) | 525.00 mm |
| Gross weight | 13.81 kg |
| Gross width (mm) | 930.00 mm |
| Net weight | 10.09 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 9 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2976.00 g |
| Plastic (No PET) | 744.00 g |
| Producer | AOC |
| Tare weight (kg) | 3.72 kg |
| Volume (m3) | 0.09 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: aoc cu34e4cw curved 34 3440x1440219350cdm24ms hdmi, displayport, usb, audio out aoc, cu34e4cw, aoc, monitorid































