AOC Monitor 25G3ZM/BK 24.5 ", VA, FHD, 1920 x 1080, 16:9, 1 ms, 300 cd/m , Black/Red, 240 Hz, HDMI ports quantity 2
- TootjadAOC
- Mudel: 25G3ZM/BK
- Saadavus: 5
-
148€
AOC Monitor 25G3ZM/BK 24.5 ", VA, FHD, 1920 x 1080, 16:9, 1 ms, 300 cd/m², Black/Red, 240 Hz, HDMI ports quantity 2
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 620.00 mm |
| Brutokaal | 6.34 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 541.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 160.00 mm |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 1920 x 1080 |
| Ekraani diagonaal | 24.5 " |
| Ekraani heledus | 300 cd/m |
| Ekraani pind | Anti-Glare |
| Energiatõhususe klass | E |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Garantii | 36 month(s) |
| HD tüüp | FHD |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kaldenurk | -5/23 |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 3000:1 |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maht (m3) | 0.05 m |
| Maksimaalne värskendussagedus | 240 Hz |
| Netokaal | 4.24 kg |
| Paber/Papp | 1900.00 g |
| Paneeli tüüp | VA |
| Plastik (ilma PET-ita) | 200.00 g |
| Pööratav | Yes |
| Pöörlemistelg | Yes |
| Producer product family | Monitor |
| Producer product name | 25G3ZM/BK |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Reaktsiooniaeg | 1 ms |
| Sisseehitatud aku | No |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Taara kaal (kg) | 2.10 kg |
| Toote värv | Black/Red |
| USB-C | No |
| USB-C toiteallikas | N/A |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| WEE klassifikatsioon | CL109:2:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: aoc monitor 25g3zmbk 245, va, fhd, 1920 x 1080, 169, 1 ms, 300 cdm, blackred, 240 hz, hdmi ports quantity 2, 25g3zmbk, aoc, monitorid













